Dua Lipa
Julie Bergan & Seeb
Chris Holsten
Susanne Sundfør
Stormzy

Warner Music Norge

Warner Music Norge er et av Norges største plateselskaper. Vi er stolte av å kunne representere nye talenter, etablerte stjerner og legendariske band innenfor en rekke sjangere.

Som en del av den internasjonale organisasjonen Warner Music Group promoterer og distribuerer vi utgivelser fra Warner Records, Atlantic, Rhino, Roadrunner Records, Elektra, Big Beat, Fueled By Ramen, Parlophone, Nonesuch, Because Music m.fl.

Om oss

Reception

Lise-Lotte Herlung Office Manager Lise-Lotte.Herlung@warnermusic.com

General Manager

Leif Ribe General Manager Leif.Ribe@warnermusic.com

A&R

Leni Rugsveen Head of A&R Leni.Rugsveen@warnermusic.com
Nasra Artan Junior A&R/Coordinator Nasra.Artan@warnermusic.com
Houssam Zamour A&R Manager Houssam.Zamour@warnermusic.com

Brand Partnerships & Licensing

Øivind Gehrken Director, Brand Partnerships & Licensing Oivind.Gehrken@warnermusic.com

Digital Services

Hannah Andersson Head of Digital Services Hannah.Andersson@warnermusic.com
Stina Helland Fan Engagement Manager Stina.Helland@warnermusic.com
Thor Håkon Ulstad Content Producer Thor.Ulstad@warnermusic.com

Finance

Ivar Noer CFO, Nordic Ivar.Noer@warnermusic.com
Ina Margrete Fladsrud Accountant Ina.Fladsrud@warnermusic.com

International Marketing

Bjørn Reinfjell Head of International Marketing Bjorn.Reinfjell@warnermusic.com
Erling Midtstue Project Manager, Catalogue & International Erling.Midtstue@warnermusic.com
Yordana Jakobsen International Marketing Coordinator Yordana.Jakobsen@warnermusic.com

Local Marketing

Mona Olsen Senior Project Manager Mona.Olsen@warnermusic.com
Matea Grøvik Project Manager Matea.Grovik@warnermusic.com
Erlend Kinn Olsen Project Manager Erlend.Olsen@warnermusic.com

Partner Relations

Tarjei Van Ravens Head of Partner Relations Tarjei.Van.Ravens@warnermusic.com
Christian Svenningsen Partner Relations Assistant Christian.Svenningsen@warnermusic.com