Chris Holsten
GRIFF
Kjartan Lauritzen
Synne Vo
SKAAR

Warner Music Norge

Warner Music Norge er et av Norges største plateselskaper. Vi er stolte av å kunne representere nye talenter, etablerte stjerner og legendariske band innenfor en rekke sjangere.

Som en del av den internasjonale organisasjonen Warner Music Group promoterer og distribuerer vi utgivelser fra Warner Records, Atlantic, Rhino, Roadrunner Records, Elektra, Big Beat, Fueled By Ramen, Parlophone, Nonesuch, Because Music m.fl.

Om oss

General Manager

WMN General Manager Leif
Leif O. Ribe General Manager Leif.Ribe@warnermusic.com

A&R

11
Leni Rugsveen Senior A&R Manager Leni.Rugsveen@warnermusic.com
WMN AR Houssam
Houssam Zamour A&R Manager Houssam.Zamour@warnermusic.com
WMN AR Adrian
Adrian Sæther-Larsen A&R Manager Adrian.SL@warnermusic.com

Marketing

WMN Marketing Bjørn
Bjørn Reinfjell Marketing Director Bjorn.Reinfjell@warnermusic.com
11
Mona Olsen Senior Project Manager Domestic Mona.Olsen@warnermusic.com
11
Hedda Eline Gilberg International Project Manager Hedda.Eline.Gilberg@warnermusic.com
WMN Marketing Matea
Matea Grøvik Project Manager Domestic Matea.Grovik@warnermusic.com
WMN Marketing Erling
Erling Midtstue Catalog and Label Manager Erling.Midtstue@warnermusic.com
WMN Marketing Yordana
Yordana Jakobsen International Project Manager Yordana.Jakobsen@warnermusic.com
11
Shirin Khademi Project Manager Domestic Shirin.Khademi@warnermusic.com

Creative Services & Partner Relations

WMN Digital Hannah
Hannah Andersson Director, Creative Services & Partner Relations Hannah.Andersson@warnermusic.com
11
Stina Helland Fan Engagement Manager Stina.Helland@warnermusic.com
WMN Digital Thor Håkon
Thor Håkon Ulstad Content Producer Thor.Ulstad@warnermusic.com
WMN Digital Tarjei
Tarjei Van Ravens Partner Relations Manager Tarjei.Van.Ravens@warnermusic.com
WMN Digital Christian
Christian Svenningsen Partner Relations Manager Christian.Svenningsen@warnermusic.com
WMN Digital Houssam
Houssam Laaouar Content Producer Houssam.Laaouar@warnermusic.com
WMN Digital Hazem2
Hazem Mazen Social Media Manager Hazem.Mazen@warnermusic.com

Finance & Administration

WMN Finance Admin Ivar
Ivar Noer CFO Nordic & FD Norway Ivar.Noer@warnermusic.com
WMN Finance Admin Øivind
Øivind Gehrken Director BP & Sync Oivind.Gehrken@warnermusic.com
WMN Finance Admin Ina
Ina Margrete Fladsrud Financial Accountant & HR Coordinator Ina.Fladsrud@warnermusic.com
WMN Finance Admin Lise Lotte
Lise-Lotte Herlung Office Manager Lise-Lotte.Herlung@warnermusic.com