Chris Holsten
Kjartan Lauritzen
Synne Vo
SKAAR

Warner Music Norge

Warner Music Norge er et av Norges største plateselskaper. Vi er stolte av å kunne representere nye talenter, etablerte stjerner og legendariske band innenfor en rekke sjangere.

Som en del av den internasjonale organisasjonen Warner Music Group promoterer og distribuerer vi utgivelser fra Warner Records, Atlantic, Rhino, Roadrunner Records, Elektra, Big Beat, Fueled By Ramen, Parlophone, Nonesuch, Because Music m.fl.

Om oss

Managing Director

WMN Manager Leif
Leif O. Ribe Managing Director Leif.Ribe@warnermusic.com

A&R

WMN AR Leni
Leni Rugsveen Senior A&R Manager Leni.Rugsveen@warnermusic.com
WMN AR Houssam Z
Houssam Zamour A&R Manager Houssam.Zamour@warnermusic.com
WMN AR Camilla
Camilla Sporsheim A&R Manager Camilla.Sporsheim@warnermusic.com
WMN AR Adrian
Adrian Sæther-Larsen A&R Manager Adrian.SL@warnermusic.com

Domestic

WMN Domestic Bjørn
Bjørn Reinfjell Domestic Director Bjorn.Reinfjell@warnermusic.com
WMN Domestic Mona
Mona Olsen Senior Project Manager Mona.Olsen@warnermusic.com
WMN Domestic Matea
Matea Grøvik Project Manager Matea.Grovik@warnermusic.com
WMN Domestic Christian
Christian Svenningsen Project & Distribution Manager Christian.Svenningsen@warnermusic.com
WMN Domestic Agnes
Agnes Kristiansen Senior Project Manager agnes.kristiansen@warnermusic.com

Marketing

WMN Marketing Hannah
Hannah Andersson Marketing Director Hannah.Andersson@warnermusic.com
WMN Marketing Hedda
Hedda Eline Gilberg International Marketing Manager Hedda.Eline.Gilberg@warnermusic.com
WMN Marketing Thor Håkon
Thor Håkon Ulstad Content Producer Thor.Ulstad@warnermusic.com
WMN Marketing Houssam L
Houssam Laaouar Content Producer Houssam.Laaouar@warnermusic.com
WMN Marketing Erling
Erling Midtstue Partner Relations Manager, Sync & Catalog Erling.Midtstue@warnermusic.com
WMN Marketing Tarjei
Tarjei Van Ravens Partner Relations Manager, DSP & Radio Tarjei.Van.Ravens@warnermusic.com
WMN Marketing Øivind
Øivind Gehrken Partner Relations Manager, DSP & Brand Oivind.Gehrken@warnermusic.com
WMN Marketing Robin
Robin Larsen Marketing Coordinator robin.larsen@warnermusic.com
WMN Marketing Kaja
Kaja Stensvik International Brand Manager kaja.stensvik@warnermusic.com

Finance & Administration

WMN Admin Ivar
Ivar Noer CFO Nordic & FD Norway Ivar.Noer@warnermusic.com
WMN Admin Ina
Ina Margrete Fladsrud Financial Accountant & HR Coordinator Ina.Fladsrud@warnermusic.com
WMN Admin Cathrine
Cathrine Moore Haustveit Office Manager Cathrine.Haustveit@warnermusic.com