SKAAR
Matoma
Chris Holsten
Emilie Nicolas
Amara

Warner Music Norge

Warner Music Norge er et av Norges største plateselskaper. Vi er stolte av å kunne representere nye talenter, etablerte stjerner og legendariske band innenfor en rekke sjangere.

Som en del av den internasjonale organisasjonen Warner Music Group promoterer og distribuerer vi utgivelser fra Warner Records, Atlantic, Rhino, Roadrunner Records, Elektra, Big Beat, Fueled By Ramen, Parlophone, Nonesuch, Because Music m.fl.

Om oss

General Manager

Leif Ribe General Manager Leif.Ribe@warnermusic.com

A&R

Halvor Marstrander A&R Director Halvor.Marstrander@warnermusic.com
Leni Rugsveen Senior A&R Manager Leni.Rugsveen@warnermusic.com
Houssam Zamour A&R Manager Houssam.Zamour@warnermusic.com
Nasra Artan Junior A&R/Coordinator Nasra.Artan@warnermusic.com
Adrian Sæther-Larsen A&R Consultant Adrian.SL@warnermusic.com

Marketing

Bjørn Reinfjell Marketing Director Bjorn.Reinfjell@warnermusic.com
Mona Olsen Senior Project Manager Domestic Mona.Olsen@warnermusic.com
Hedda Eline Gilberg International Project Manager Hedda.Eline.Gilberg@warnermusic.com
Matea Grøvik Project Manager Domestic Matea.Grovik@warnermusic.com
Erling Midtstue Catalog and Label Manager Erling.Midtstue@warnermusic.com
Yordana Jakobsen International Marketing Coordinator Yordana.Jakobsen@warnermusic.com

Creative Services & Partner Relations

Hannah Andersson Director, Creative Services & Partner Relations Hannah.Andersson@warnermusic.com
Stina Helland Fan Engagement Manager Stina.Helland@warnermusic.com
Thor Håkon Ulstad Content Producer Thor.Ulstad@warnermusic.com
Jonathan Bach Digital Marketing Manager (Temp) Jonathan.Bach@warnermusic.com

Finance & Administration

Ivar Noer CFO Nordic & FD Norway Ivar.Noer@warnermusic.com
Øivind Gehrken Director BP & Sync Oivind.Gehrken@warnermusic.com
Ina Margrete Fladsrud Financial Accountant & HR Coordinator Ina.Fladsrud@warnermusic.com
Lise-Lotte Herlung Office Manager Lise-Lotte.Herlung@warnermusic.com